Fotograf z pasją


Mam na imię Michał. Z wykształcenia jestem informatykiem, ale fotografia pojawiła się w moim życiu kilka lat temu i szybko stała się moją największą pasją i sposobem na życie. Zajmuję się różnymi dziedzinami fotografii, m.in. portretami czy fotografią produktową, jednak to fotografia ślubna jest tym, z czego czerpię największą satysfakcję.

Moje zdjęcia wyrażają Was

Wiem, jak ważne dla nowożeńców są piękne i wzruszające zdjęcia. Dlatego do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie, starając się poznać Was i jak najlepiej uwiecznić Wasze emocje i wszystkie istotne momenty tego ważnego dnia. Moje zdjęcia ślubne nie są szablonowe, bo każda para jest inna i ten właśnie indywidualny charakter staram się uchwycić. Pracuję głównie na terenie województwa podkarpackiego, małopolskiego i lubelskiego, ale chętnie podejmę się zleceń na terenie całego kraju. Zapraszam do obejrzenia moich prac.

 

Jeżeli zdecydujecie się podjąć ze mną współprace w tym najważniejszym dla was dniu możecie liczyć na pełne zaangażowania z mojej strony od pierwszej chwili. Zawsze służę radą i pomocą, staram się być nie zauważony