Wasz organizer ślubny

  • 9 lutego 2017

Ciągły rozwój i Wasza satysfakcja to dwie kwestie, które są dewizą mojej pracy jako fotografa ślubnego. Z każdym sezonem staram się poszerzać swoją ofertę, tak aby odpowiadać na Wasze potrzeby. W sezonie 2016-2017 mam dla Was coś naprawdę świeżego, nowoczesnego i unikatowego :).

Zorganizuj ten najważniejszy dzień w życiu najlepiej jak potrafisz

Rozmawiając z moimi klientami słyszę często jak dużym przedsięwzięciem jest organizacja ślubu i informowanie gości o wszelkich zmianach czy też tłumaczenie wszystkim łącznie z obsługą wesela jak dojechać do wspaniałej sali weselnej, którą właśnie znaleźliście. Wiem też jak bardzo zależy Wam aby Wasze fotografie były jak najszybciej dostępne dla Was i Waszych gości. Cieszenie się zdjęciami, które są pretekstem do wspólnych spotkań, opowieści i wspominania jak świetnie się bawiliście w gronie Waszej rodziny i najbliższych przyjaciół, to chwile nie do przecenienia.

Organizer ślubny w cenie mojej usługi

Chcąc wyjść naprzeciw Waszym potrzebom i oczekiwaniom po długich negocjacjach z serwisem naszalbumslubny.pl, który jest polecany przez m.in. portal ślubny Bridell.pl, chcę zaoferować Wam w cenie mojej usługi nowoczesne narzędzie internetowe. Ułatwi ono organizację Waszego ślubu i pozwoli na łatwe i szybkie podzielenie się cudownymi chwilami z wesela i sesji plenerowej.

Sprawdź też moją zindywidualizowaną ofertę fotografii ślubnej»
Zobacz moje wyjątkowe zdjęcia ślubne»

Naszalbumslubny.pl

Naszalbumslubny.pl to organizer łączący w sobie wiele usług internetowych a jednocześnie doskonała platforma dająca Wam kontrolę nad prezentacją Waszych fotografii ślubnych. Wszystko co dla Was najważniejsze znajdziecie w jednym miejscu:

Organizer ślubny portalu Naszalbumslubny.pl

listy zadań-krok po kroku ustalisz plan działań ustalając najważniejsze i najpilniejsze sprawy.

listę gości-nie zapomnisz kogo zaprosić i będziesz mieć niezbędne informacje o gościach w jednym miejscu.

listę wydatków- dla każdego z nas niezwykle ważne jest by dobrze zaplanować budżet i go nie przekroczyć, a dzięki przejrzystej liście unikniesz niekontrolowanych wydatków i stresu.

plan dnia- jasny harmonogram to podstawa w realizacji wszystkich zamierzonych celów i oczekiwań – dzięki niemu wszystko stanie się jeszcze bardziej przejrzyste.

 

„Dzięki tej usłudze, którą otrzymaliśmy od TU IMIĘ FOTOGRAFA możemy spokojnie zaplanować nasz ślub a nasi goście będą na bieżąco. To świetny pomysł. TU IMIĘ FOTOGRAFA dzięki raz jeszcze. Ania”

Planowanie ślubu organizer ślubny

 

blog ślubny – masz unikalną okazję by podzielić się ze swoimi bliskimi wrażeniami, emocjami i szczegółami z przygotowań do uroczystości ślubnych.

„Myśleliśmy, że nie będziemy mieli czasu na blogowanie o naszym ślubie, ale TU IMIĘ FOTOGRAFA pokazał nam jak łatwo można to zrobić z wykorzystaniem naszalbumslubny.pl. Przyznam TU IMIĘ FOTOGRAFA-u, że nie źle się wciągnęłam:). Kasia”

Sesja narzeczeńska fotografia

 

sesja narzeczeńska – jeszcze przed ślubem możesz pokazać swojej rodzinie i znajomym swoją sesję narzeczeńską.

„Początkowo w ogóle nie myśleliśmy o sesji narzeczeńskiej, jednak tak się wciągnęliśmy w naszego nowego bloga, że chcielibyśmy już teraz pokazać naszym bliskim cudowne zdjęcia jakie robisz i rozbudzić ich apetyt na później. Weronika”

Ważne lokalizacje organizer ślubny

 

mapa dojazdu- dzięki wysłaniu map wszystko logistycznie dopniesz na ostatni guzik i nikt z Twoich gości się nie zgubi.

„Tego modułu jeszcze nie używaliśmy, ale już teraz widzę, że zaoszczędzę mnóstwo czasu na tłumaczenie ludziom jak dojechać do naszej sali weselnej. Dzięki za pokazanie tego rozwiązania. Tomek”

Organizacja ślubu nie mogłaby być prostsza

Naszalbumslubny.pl jest prosty w użyciu, a dzięki przejrzystej grafice i podziale funkcji na kategorie organizacja ślubu będzie dla Was samą przyjemnością.

Zaoszczędzicie cenny czas oraz zminimalizujcie stres. Wasi goście będą mogli być cały czas na bieżąco z Waszymi przygotowaniami do ślubu, ale również będą mogli przesyłać Wam istotne informacje.

Dołączcie razem ze mną do grupy osób, które chcą najwyższej jakości usług i chcą dzielić się swoim szczęściem z najbliższymi, zarówno przez moje fotografie jak i możliwości ich prezentacji, jakie oferuje Wam przez naszalbumslubny.pl

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.